متن کامل خبر


 
عضویت جناب دکتر ابوالفضل حسنی عضو هیات علمی دانشگاه در سازمان حرفه ای و رسمی بزرگراه ها و حمل و نقل انگلستان

خلاصه خبر: عضویت جناب دکترابوالفضل حسنی عضوهیات علمی ودانشمند فرهیخته دانشکده مهندسی عمران ومحیط زیست به عنوان عضوحرفه ­ای(فلوشیپ) اولین عضودانشگاه تربیت مدرس در سازمان حرفه ­ای و رسمی بزرگراه­ ها وحمل ونقل انگلستان

عضویت جناب دکترابوالفضل حسنی عضوهیات علمی ودانشمند فرهیخته دانشکده مهندسی عمران  ومحیط زیست به عنوان عضوحرفه ­ای(فلوشیپ) اولین عضودانشگاه تربیت مدرس در سازمان حرفه ­ای و رسمی بزرگراه­ ها وحمل ونقل انگلستان

نهاد رسمی بزرگراه ها وحمل ونقل انگلستان

نهادرسمی بزرگراها وحمل ونقل(موسسه­ ی بزرگراه­ هاوحمل ونقل سابق)جامعه ای دانش آموخته می باشد که در زمینه ­های طراحی، ساخت، مدیریت، نگهداری وبکارگیری زیرساخت های حمل ونقل فعالیت می نماید.

این نهاد حرفه ای بابیش از۱۱۵۰۰عضو ارائه مسیرها و روش­های احراز صلاحیت در صدور مجوز و پروانه های رسمی مهندسی به خصوص طراحی، برنامه­ریزی و مدیریت حمل ونقل حرفه ای را برای جامعه مهندسی راه وترابری فراهم می نماید.

این نهاد فعالیت­ های خود را در ارائه خدمات پشتیبانی وارتباط شبکه­ ای با اعضای خود متمرکز می­نماید. همچنین این فعالیت ­ها با ارائه گواهینامه ­های صادرشده از برگزاری سمینارها وکنفرانس ­های فنی ومهندسی و رویدادهای اجتماعی مرتبط با اهداف این نهاد حرفه ای همراه می­گردد. این نهاد فعالیت خود را در۱۸منطقه درانگلستان و سطوح بین المللی (کشورهای نظیراسکاتلند، ایرلند، قطر، هنگ گنک و مالزی) توسعه داده وهریک ازآنها با برنامه های تعیین شده اعضای خود را پشتیبانی می­ کنند. این نهاد حرفه ­ای درسطوح مختلف،عضویت افراد  با دانش علمی و فنی بالا را پس از طی مراحل بررسی رزومه علمی و اجرایی به عنوان یک عضو کاردان می­ پذیرد که بالاترین سطح این عضویت، عضوویت فلوشیپ حرفه­ ای در زمینه بزرگراه ها و حمل ونقل می ­باشد. این نهاد از نظر اقتصادی مطابق با انجمن های خیریه اداره می­گردد.از دیگر فعالیت این نهاد حرفه ­ای ارائه نظرات کارشناسی وحرفه­ ای در بهینه سازی زیرساختارهای حمل ونقل وبزرگراه ­ ها به سازمان های مرتبط و دولتی می­باشد.

9 مهر 1398 / تعداد نمایش : 238