متن کامل خبر


 
برگزاری دومین جلسه مجازی شورای صنفی دانشجویان در سال جدید

خلاصه خبر: این جلسه با حضور رییس دانشگاه و معاونین پژوهشی، آموزشی و دانشجویی به صورت ویدیو کنفرانس برای بررسی مسایل و درخواست‌های دانشجویان برگزار گردید.

دومین جلسه مجازی شورای صنفی دانشجویان در سال جدید برگزار گردید؛

دومین نشست اعضای شورای صنفی دانشجویان با حضور رییس دانشگاه و معاونین پژوهشی، آموزشی و دانشجویی به صورت ویدیو کنفرانس برای بررسی مسایل و درخواست‌های دانشجویان برگزار گردید.در ابتدای جلسه دکتر احمدی با اشاره به اینکه شورای صنفی برای دانشگاه یک سرمایه اجتماعی بزرگ است، حضور و فعالیت آن را برای ارتباط هر چه بیشتر با دانشجویان و شنیدن مسایل ایشان مغتنم شمرد. وی همچنین یادآور شد مسئولین دانشگاه در ایام کرونا، به‌ طور شبانه‌روزی، درگیر حل و فصل مسایل مختلفی بوده و کوشیده‌‌اند در تمامی حوزه‌ها از بهداشت و درمان تا آموزش و پژوهش به نحوی تصمیم‌گیری نمایند که کمترین خسارت ممکن متوجه اقشار مختلف دانشگاه به ویژه دانشجویان گردد.

در این جلسه اعضای شورای صنفی، نظرات دانشجویان را بازگو کرده و به برخی از درخواست‌های آنها در رابطه با تصمیم‌گیری شفاف مسئولین و عملکرد یکسان دانشگاه در سطح دانشکد‌‌ه‌ها، ‌تخفیف شهریه برای دانشجویان شهریه‌پرداز، دفاع دانشجویان ترم ۴ ارشد و ۸ دکتری، حذف ترم یا تکدرس، فرصت مطالعاتی، هزینه‌های مربوط به کلاس‌های زبان جهاد دانشگاهی، دانلود مقالات خارج از پردیس دانشگاه و... اشاره کردند.

سپس هر یک از معاونین حاضر در جلسه با اشاره کوتاهی به فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه‌های تحت مدیریت خود طی ماه‌های اخیر، به مطالبات و درخواست‌های نمایندگان دانشجویان پاسخ داده و تاکید کردند که علی‌رغم وجود برخی از مشکلات، دانشگاه درصدد همراهی مناسب و ممکن با دانشجویان است و در تمام حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و رفاهی، در حال برنامه‌‌‌ریزی‌های گام به گام و اتخاذ تدابیری است که بهترین بازخورد ممکن را متوجه ایشان سازد.

 

18 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 134