استاد گروه زراعت
مجید آقاعلیخانی
دانشیار گروه دامپروری
علی رضا احسانی
دانشیار گروه باغبانی
نیما احمدی
دانشیار گروه پرورش و مدیریت طیور
حامد احمدی
دانشیار گروه صنایع غذایی
حسن احمدی گاولیقی
استاد گروه باغبانی
کاظم ارزانی
استاد گروه مهندسی و مدیریت آب
سیدعلی ایوب زاده
دانشیار گروه باغبانی
علیرضا بابایی
دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب
علی باقری
استاد گروه صنایع غذایی
محسن برزگربفروئی
دانشیار گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
احمد بناکار
استاد گروه خاکشناسی
حسینعلی بهرامی
استادیار گروه باغبانی
آرمان بیرقدار کشکولی
دانشیار گروه ترویج و آموزش کشاورزی
مسعود بیژنی
دانشیار گروه بیماریشناسی گیاهی
مجید پدرام
استاد گروه بیماریشناسی گیاهی
ابراهیم پورجم
دانشیار گروه ژنتیک و بهنژادی گیاهی
محمدصادق ثابت
استاد گروه بیوتکنولوژی کشاورزی
مختار جلالی جواران
دانشیار گروه ترویج و آموزش کشاورزی
شهلا چوبچیان
استاد گروه صنایع غذایی
زهره حمیدی اصفهانی
دانشیار گروه اقتصاد کشاورزی
صادق خلیلیان
استاد گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
محمدهادی خوش تقاضا
دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب
مجید دلاور
استادیار گروه خاکشناسی
ندا دلیر
دانشیار گروه خاکشناسی
رسول راهنمائی
استاد گروه پرورش و مدیریت طیور
شعبان رحیمی
دانشیار گروه بیوتکنولوژی کشاورزی
سجاد رشیدی منفرد
دانشیار گروه دامپروری
جواد رضائی
استاد گروه دامپروری
یوسف روزبهان
استاد گروه صنایع غذایی
محمدعلی سحری
دانشیار گروه زراعت
علی سروش زاده
دانشیار گروه باغبانی
محمدکاظم سوری
دانشیار گروه باغبانی
عبدالعلی شجاعیان
استاد گروه پرورش و مدیریت طیور
فرید شریعتمداری
دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب
حسین شفیع زاده مقدم
استاد گروه بیماریشناسی گیاهی
مسعود شمس بخش
استادیار گروه ترویج و آموزش کشاورزی
محمد شوکتی آمقانی
دانشیار گروه ترویج و آموزش کشاورزی
حسن صدیقی
دانشیار گروه بیماریشناسی گیاهی
ناصر صفائی
دانشیار گروه حشرهشناسی کشاورزی
علی اصغر طالبی کهدوئی
دانشیار گروه باغبانی
محمدتقی عبادی
استاد گروه صنایع غذایی
سلیمان عباسی
دانشیار گروه ترویج و آموزش کشاورزی
عنایت عباسی
استادیار گروه بیماریشناسی گیاهی
محمدرضا عتیقی
استاد گروه صنایع غذایی
محمدحسین عزیزی تبریززاد
استادیار گروه بیوتکنولوژی کشاورزی
معصومه عمادپور
استادیار گروه باغبانی
مهدی عیاری نوش آبادی
استاد گروه حشرهشناسی کشاورزی
یعقوب فتحی پور
استادیار گروه ترویج و آموزش کشاورزی
همایون فرهادیان
استاد گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
برات قبادیان
دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب
حامد کتابچی
دانشیار گروه ترویج و آموزش کشاورزی
اسماعیل کرمی دهکردی
استاد گروه ژنتیک و بهنژادی گیاهی
قاسم کریم زاده
استادیار گروه بیوتکنولوژی کشاورزی
راحله کریمی آشتیانی
دانشیار گروه پرورش و مدیریت طیور
محمدامیر کریمی ترشیزی
استادیار گروه بیماریشناسی گیاهی
منصور کریمی جشنی
دانشیار گروه خاکشناسی
مصطفی کریمیان اقبال
استادیار گروه زراعت
اسحاق کشتکار
دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب
مهدی کوچک زاده
استاد گروه بیوتکنولوژی کشاورزی
دانیال کهریزی
دانشیار گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
شیوا گرجیان
استاد گروه حشرهشناسی کشاورزی
سعید محرمی پور
استاد گروه مهندسی و مدیریت آب
جمال محمدولی سامانی
استاد گروه بیماریشناسی گیاهی
ابراهیم محمدی
دانشیار گروه زراعت
علی مختصی بیدگلی
استاد گروه زراعت
سیدعلی محمد مدرس ثانوی
استاد گروه مهندسی و مدیریت آب
سعید مرید
دانشیار گروه دامپروری
علی اکبر مسعودی
دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب
مهدی مظاهری
دانشیار گروه ژنتیک و بهنژادی گیاهی
احمد معینی
استاد گروه مهندسی و مدیریت آب
محمدجواد منعم
دانشیار گروه اقتصاد کشاورزی
سید حبیب اله موسوی
دانشیار گروه بیماریشناسی گیاهی
سیدعلی موسوی جرف
استادیار گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
علیرضا مهدویان
دانشیار گروه حشرهشناسی کشاورزی
محمد مهرآبادی
استادیار گروه مهندسی و مدیریت آب
حجت میان آبادی
دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب
سیدمجید میرلطیفی
استادیار گروه حشرهشناسی کشاورزی
اعظم میکانی
استاد گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
سعید مینائی
استاد گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
غلام حسن نجفی
دانشیار گروه اقتصاد کشاورزی
حامد نجفی علمدارلو
دانشیار گروه دامپروری
رسول واعظ ترشیزی
استادیار گروه اقتصاد کشاورزی
محمدحسن وکیل پور
دانشیار گروه باغبانی
عباس یداللهیاعضای هیات علمی بازنشسته
استاد گروه ترویج و آموزش کشاورزی
غلامرضا پزشکی راد
استاد گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم
تیمور توکلی هشتجین
استاد گروه ترویج و آموزش کشاورزی
محمد چیذری
استاد گروه ژنتیک و بهنژادی گیاهی
حمید دهقانی
دانشیار گروه زراعت
زین العابدین طهماسبی سروستانی
گروه بیماریشناسی گیاهی
عزیزاله علیزاده
استاد گروه حشرهشناسی کشاورزی
كریم کمالی
استاد گروه خاکشناسی
محمدجعفر ملکوتی
استادیار گروه ژنتیک و بهنژادی گیاهی
سیدرضاقلی میرفخرائیاعضای هیات علمی ادوار گذشته
استاد گروه باغبانی
مرحوم رضا امیدبیگی
دانشیار گروه حشرهشناسی کشاورزی
مرحوم حمیدرضا حاجی قنبر
استاد گروه زراعت
مرحوم امیر قلاوند
دانشیار گروه اقتصاد کشاورزی
مرحوم سیدابوالقاسم مرتضوی |